Biocartis Idylla Testi

Biocartis Idylla Testi, tüm süreçleri alınan örneklerden 2 dakika ile 150 dakika içerisinde sonuçlandırır.

Biocartis Logo

Biocartis Idylla

Biocartis’in tam otomatik, gerçek zamanlı PCR (DNA kopyalanma ve çoğaltılma işlemi) tabanlı moleküler diyagnostik (tanıyla ilgili) sistemi olan Idylla ™, klinik moleküler teşhis bilgilerine her yerde ve her zaman hızlı ve kolay erişim sağlamak üzere tasarlanmıştır.

 

Biocartis Idylla Testi İle Hızlı Sonuç Alınabilmektedir

Biocartis Idylla ™ Testi, tüm süreçleri alınan örneklerden 2 dakika ile 150 dakika içerisinde sonuçlandırır. Idylla ™ çok çeşitli klinik örnek tipleri için uygulanabilir ve hem RNA hem de DNA’yı analiz edebilir. Tam entegre sistem olan Idylla ™, klinik laboratuvarların onkoloji, bulaşıcı hastalıklar ve ötesinde geniş bir uygulama yelpazesi sunmasını sağlar.

NRAS-KRAS-BRAF Genleri Görünümü

NRAS-KRAS-BRAF Genleri

Biocartis Idylla Testi ile Hangi Testlere Bakılmaktadır ve Önemi Nelerdir?

Biocartis Idylla ™ Testi; EGFR, BRAF, KRAS ve NRAS testlerini 150 dk’ya kadar sonuçlandırır. EGFR, BRAF, KRAS ve NRAS bir çok kanserde istenilmekte ve sonuçlanma süreleri normalde 15 ila 20 gün arasındadır. Sonuç süresi çok olduğundan özellikle akciğer kanserinde çoğu tıbbi onkologlar sonuçları beklemeden tedaviye başlamaktadır. Biocartis Idylla ™ Testi ile bu süreyi 150 dk’ya kadar yapılabilmektedir ve tedavi karar aşamasında büyük rol oynamaktadır.

Biocartis firması Idylla testi ile EGFR, BRAF, KRAS, NRAS yanı sıra MSI Testine de bakılmaktadır.

Idylla ™ sistemi CE-IVD işaretini almıştır.

Biocartis Idylla Testi Yaptırmak ve Daha Fazla Bilgi İçin;

Omnigen Tıbbi Ürünler

Biocartis

 

Bu sitede verilen bilgiler tanısal veya tıbbi öneri amaçlı olmayıp, bilgilendirme amaçlıdır ve hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez.
Tedavi edilmesi gereken bir hastalığınız var ise veya olduğunu düşünüyorsanız, konusunda uzman bir hekime başvurunuz.

Cevap Bırakın